ASUS Монітор Asus 27" TUF Gaming VG27AQM5A 2xHDMI, DP, MM, IPS, 2560x1440, 300Hz, 1ms, DCI-P3 95%, AdaptiveSync
Код товара 248063 Артикул 90LM0BG0-B01971-e
В наявності
В наявності
18 699 Грн.
Безкоштовна доставка
до 10 платежів
до 8 платежів
Контрастність (статична)1300
КомплектаціяГарантійний талон
ВходиРоз’єм для навушників
КолірЧорний
ТехнологіїGamePlus
Кут нахилуот -5 до +20°
Глубина цвета16.7 млн. кольорів
Тип матриціFast IPS
Тип пристроюМонітор
Вага4.6 кг
Споживана потужність33 Вт
ПризначенняДля ігор
Покриття екрануАнтивідблиск
Частота обновления300 Гц
Діагональ екрану27 "
Рекомендований дозвіл2560x1440 (Quad HD)
Кут огляду по вертикалі178 °
Час реакції1 мс
Розмір пікселя0.233 мм
Настінне кріплення VESA100x100
Габарити (ШхВхТ)615 x 545 x 214
Цветовой охват95 %