Блок безперебійного живлення у боксі з АКБ GV-007-UPS-A-1203-8A-7Ah
В наявності
В наявності
2 407 Грн.
Безкоштовна доставка
до 10 платежів
до 8 платежів
Блок безперебійного живлення (ДБЖ) c АКБ <-strong> складається з імпульсного блоку живлення, який перетворює вхідну напругу 190-265 V (частота мережі – 50-60 Гц) до параметра DC 12-14 V &plusmn5% і акумуляторної батареї зовнішнього типу 12 V.<-p>
В комплект входить акумуляторна батарея ємністю 7 Ah.<-p>
Де застосовуються блоки безперебійного живлення GreenVison?<-strong><-h3>
Джерело безперебійного живлення має струм навантаження – 8 А. ДБЖ надійно захищений від короткого замикання на виході, перевантажень по струму, а також від перезаряду або передчасного розряду акумуляторної батареї.<-p>
До комплекту входять:<-strong><-p>
Блок безперервного живлення GV-007-UPS-A-1203-8A<-h3> <-li>
Акумулятор AGM LPM 12V - 7 Ah<-h3> <-li>
Бокс пластиковий монтажний 320х250х125мм<-li> <-ul>