Автоматичний перемикач (АВР) під DIN-рейку Kraft KRF-ATS125A-4p 4 полюси
В наявності
В наявності
1 600 Грн.
Безкоштовна доставка
до 10 платежів
до 8 платежів
Автоматичний перемикач (автомат введення резерву) під DIN-рейку кількість полюсів: 4 номінальний робочий струм: 125 А номінальна робоча напруга: АС 400 В-50 Гц номінальна напруга керування: АС 220 В-50 Гц напруга ізоляції: АС 690 В-50 Гц номінальна сила струму короткого замикання: 50 кА номінальна імпульсна напруга, що витримується: 8 кВ ручне-автоматичне керування час спрацювання: 50 мс
Робоча температура-5 °C ~ +40 °C
ВстановленняВнутрішнє
Тип пристроюАвтомат введення резерву
Напруга400 В