Автоматичний перемикач (АВР) під DIN-рейку Kraft KRF-ATS100A-3p 3 полюси
В наявності
В наявності
1 500 Грн.
Безкоштовна доставка
до 10 платежів
до 8 платежів
Автоматичний перемикач (автомат введення резерву) під DIN-рейку кількість полюсів: 3 номінальний робочий струм: 100 А номінальна робоча напруга: АС 400 В-50 Гц номінальна напруга керування: АС 220 В-50 Гц напруга ізоляції: АС 690 В-50 Гц номінальна сила струму короткого замикання: 50 кА номінальна імпульсна напруга, що витримується: 8 кВ ручне-автоматичне керування час спрацювання: 50 мс розміри 124.8 - 100 - 76 мм вага 673 г
Робоча температура-5 °C ~ +40 °C
ВстановленняВнутрішнє
Розміри124.8 / 100 / 76 мм
Тип пристроюАвтомат введення резерву
Напруга400 В
Вага673 г
Клас захистуIP20
Гарантія12 міс.
Тип виконанняМонтаж на DIN-рейку
Номінальний струм100 А