Джерело безперебійного живлення EnerGenie EG-UPS-PS3000-01 3000ВА / 2400Вт лінійно-інтерактивне з правильною синусоїдою
Товар есть в наличии
Товар есть в наличии
16 999 Грн.
Free shipping
до 10 платежей
до 8 платежей
ДБЖ EnerGenie EG-UPS-PS3000-01 – надійний пристрій потужністю 3000 В·А/2400 Вт із чистою синусоїдою на виході, призначений для захисту чутливої електроніки та офісної техніки. Оснащений чотирма внутрішніми акумуляторами 12В/9А·год, забезпечує до 30 хвилин автономної роботи та підтримує автоматичну стабілізацію напруги (AVR). Час перемикання на живлення від батарей – до 10 мс. Підтримує моніторинг через USB, оснащений РК-дисплеєм і системою звукових і світлових сповіщень. Підходить для дому, офісу та обладнання з високими вимогами до якості електроживлення.
Вихідні роз'єми6 х IEC
Цветчорний
Робоча температура, °C0 ~ +40
Вес, кг28.2
Размеры, мм467x336x190
Тип устройстваджерело безперебійного живлення
Мощность, Вт2400
Полная мощность3000 VA
Аккумуляторная батареявбудована
Тип архитектурылінійно-інтерактивний (Line-Interactive)
Форма вихідної напругичиста синусоїда
ВиробникEnerGenie
Гарантія, міс24
Кількість фаз (вхід/вихід)1/1
Діапазон напруги, В220 ± 25%
Частота ДБЖ, Гц50/60 ±10%
Величина стабілізації вихідної напруги при роботі від мережі220
Точність вихідної напруги±12%
Частота вихідної напруги при роботі від АКБ, Гц50/60 ±1%