Джерело безперебійного живлення EnerGenie EG-UPS-PS1000-01 1000ВА / 800Вт лінійно-інтерактивне з правильною синусоїдою
Товар есть в наличии
Товар есть в наличии
7 899 Грн.
Free shipping
до 10 платежей
до 8 платежей
ДБЖ EnerGenie EG-UPS-PS1000-01 – надійний пристрій потужністю 1000 В·А/800 Вт із чистою синусоїдою на виході, призначений для захисту чутливої електроніки та офісної техніки. Оснащений двома внутрішніми акумуляторами 12В/7А·год, забезпечує до 30 хвилин автономної роботи та підтримує автоматичну стабілізацію напруги (AVR). Час перемикання на живлення від батарей – до 10 мс. Підтримує моніторинг через USB, оснащений РК-дисплеєм і системою звукових і світлових сповіщень. Підходить для дому, офісу та обладнання з високими вимогами до якості електроживлення.
Вихідні роз'єми1 х Schuko + 3 x IEC
Цветчорний
Робоча температура, °C0 ~ +40
Вес, кг12.6
Размеры, мм345x215x144
Тип устройстваджерело безперебійного живлення
Мощность, Вт800
Аккумуляторная батареявбудована
Тип архитектурылінійно-інтерактивний (Line-Interactive)
Форма вихідної напругичиста синусоїда
ВиробникEnerGenie
Гарантія, міс24
Час роботи від АКБ, хв10-30
Кількість фаз (вхід/вихід)1/1
Діапазон напруги, В220 ± 25%
Частота ДБЖ, Гц50/60 ±10%
Величина стабілізації вихідної напруги при роботі від мережі220
Точність вихідної напруги±12%
Частота вихідної напруги при роботі від АКБ, Гц50/60 ±1%