Джерело безперебійного живлення Powercom BNT-1200AP 1200ВА / 720Вт лінійно-інтерактивне
Товар есть в наличии
Товар есть в наличии
7 812 Грн.
Free shipping
до 10 платежей
до 8 платежей
ДБЖ лінійно-інтерактивне. Потужність: 1200 ВА / 720 Вт. Вхідна напруга: 220В±25%. Вихідна напруга: 220В±5%. Форма вихідної напруги: апроксимована синусоїда. 2 АКБ 12В ємністю 7Агод. Розміри 130х382х192 мм
Вихідні роз'єми5 х IEC (1шт тільки з фільтрацією)
Робоча температура, °C0 ~ +40
Вес, кг13.4
Тип устройстваджерело безперебійного живлення
Мощность, Вт720
Аккумуляторная батареявбудована
Тип архитектурылінійно-інтерактивний (Line-Interactive)
Форма вихідної напругиапроксимована синусоїда
ВиробникPowercom
Гарантія, міс24
Час роботи від АКБ, хв30
Частота ДБЖ, Гц50/60 ±10%
Величина стабілізації вихідної напруги при роботі від мережі220
Точність вихідної напруги±5%
Ємність вбудованої АКБ2 шт. x 7
Діапазон стабілізації вхідної напруги без переходу на AKБ, В220 ±25%
Перевантажувальна здатністьавтоматическое выключение ИБП при перегрузках 110% в течение 60 сек