Джерело безперебiйного живлення FSP FP2000 PPF12A0817 2000ВА / 1200Вт лінійно-інтерактивне
Товар есть в наличии
Товар есть в наличии
9 545 Грн.
Free shipping
до 10 платежей
до 8 платежей
ДБЖ лінійно-інтерактивне. Потужність: 2000 ВА / 1200 Вт. Вхідна напруга: 162-290В. Стабілізація вихідної напруги ±10%. Форма вихідної напруги: апроксимована синусоїда. 2 АКБ 12В ємністю 9Агод. Вихідні роз'єми: 6 IEC. Розміри 320 x 130 x 182 мм
Вихідні роз'єми6 х IEC
Робоча температура, °C0 ~ +40
Вес, кг11
Размеры, мм320 x 130 x 182
Тип устройстваджерело безперебійного живлення
Мощность, Вт1200
Аккумуляторная батареявбудована
Тип архитектурылінійно-інтерактивний (Line-Interactive)
Форма вихідної напругиапроксимована синусоїда
ВиробникFSP
Гарантія, міс24
Точність вихідної напруги±10%