Джерело безперебійного живлення EnerGenie EG-UPSO-1000 1000ВА / 900Вт подвійного перетворення з правильною синусоїдою
В наявності
В наявності
10 999 Грн.
Безкоштовна доставка
до 10 платежів
до 8 платежів
ДБЖ EnerGenie EG-UPSO-1000 – пристрій із типом архітектури подвійного перетворення (On-Line), потужністю 1000 В·А / 900 Вт із чистою синусоїдою на виході, призначений для захисту чутливої електроніки. Оснащений двома вбудованими акумуляторами 12В / 9А·год, що забезпечує до 20 хвилин автономної роботи й заряджається до 90% за 3 години. Підтримує AVR, оснащений РК-дисплеєм, інтерфейсами USB Type-B, RS-232, EPO і системою звукових і візуальних сповіщень. Підходить для дому, офісу та обладнання з високими вимогами до електроживлення.
Вихідні роз'єми1 х Schuko + 3 x IEC
Колірчорний
Робоча температура, °C0 ~ +40
вага, кг11
Розміри, мм312x216x144
Тип пристроюджерело безперебійного живлення
Потужність, Вт900
Акумуляторна батареявбудована
Тип архітектуриподвійного перетворення (On-Line)
Форма вихідної напругичиста синусоїда
ВиробникEnerGenie
Гарантія, міс24
Час роботи від АКБ, хв8-20
Кількість фаз (вхід/вихід)1/1
Діапазон напруги, В220 ± 25%
Частота ДБЖ, Гц50/60 ±10%
Ємність вбудованої АКБ2 шт. x 9
Діапазон стабілізації вхідної напруги без переходу на AKБ, В220 ±1%