Джерело безперебійного живлення EnerGenie EG-UPS-B850 850ВА / 510Вт лінійно-інтерактивне з функцією холодного старту
В наявності
В наявності
2 799 Грн.
Безкоштовна доставка
до 10 платежів
до 8 платежів
Лінійно-інтерактивний ДБЖ EnerGenie EG-UPS-B850 потужністю 850 В·А (510 Вт) із функцією AVR. Оснащений герметичною свинцево-кислотною батареєю (12В / 8А·год), що забезпечує автономну роботу до 20 хвилин. Час перемикання на батарею – до 8 мс. Час заряджання – до 12 годин. Має 2 вихідні розетки Schuko (CEE 7/4).
Вихідні роз'єми2 х Schuko
Колірчорний
Робоча температура, °C0 ~ +40
вага, кг5.5
Розміри, мм100x280x140
Тип пристроюджерело безперебійного живлення
Потужність, Вт510
Акумуляторна батареявбудована
Тип архітектурилінійно-інтерактивний (Line-Interactive)
Форма вихідної напругиапроксимована синусоїда
ВиробникEnerGenie
Гарантія, міс24
Час роботи від АКБ, хв8-20
Кількість фаз (вхід/вихід)1/1
Діапазон напруги, В220-240
Частота ДБЖ, Гц50/60 ±10%
Величина стабілізації вихідної напруги при роботі від мережі220
Точність вихідної напруги±25%