Джерело безперебійного живлення Powercom KIN-1200AP RM LCD 1200ВА / 720Вт лінійно-інтерактивне
Товар есть в наличии
Товар есть в наличии
13 965 Грн.
Free shipping
до 10 платежей
до 8 платежей
ДБЖ лінійно-інтерактивне для кріплення в стійку 19". Потужність: 1200 ВА / 720 Вт. Вхідна напруга: 165-300 В. Вихідна напруга: 220 / 230 / 240 В. Форма вихідної напруги: апроксимована синусоїда. 2 АКБ 12В ємністю 7Агод. Розміри 483х357х84 мм
Вихідні роз'єми6 х IEC
Робоча температура, °C0 ~ +40
Вес, кг16.3
Тип устройстваджерело безперебійного живлення
Мощность, Вт720
Аккумуляторная батареявбудована
Тип архитектурылінійно-інтерактивний (Line-Interactive)
Форма вихідної напругиапроксимована синусоїда
ВиробникPowercom
Гарантія, міс24
Точність вихідної напруги±5%
Ємність вбудованої АКБ2 шт. x 7
Діапазон стабілізації вхідної напруги без переходу на AKБ, В220 ±25%