Медиаконвертер Merlion под SFP модуль (IC+175), 10M / 100M / 1000M, (0 +70°C), + блок питания 5V 2A (евро вилка) Q10

0
0
0
0
0
0

Медиаконвертер Merlion под SFP модуль (IC+175), 10M / 100M / 1000M, (0 +70°C), + блок питания 5V 2A (евро вилка) Q10

В наявності
В наявності

812 Грн.

Кешбек +81 бонус грн при покупці цього товару
Безкоштовна доставка
від 1000 грн.
до 10 платежів
до 8 платежів
Медиаконвертер використовується для перетворення сигналу і подальшого з`єднання оптоволоконного кабелю 100 BASE-FX з кручений парою 100 Base-TX і навпаки. Пристрій підтримує технологію WDM, що дозволяє вам заощадити 50% вартості кабелю, так як передача і отримання проводиться по одному і тому ж кабелю. Технічні характеристики : Інтерфейси Fast Ethernet: 10 BASE-T / 100 BASE-T / 1000 BASE- Т (Авто MDI / MDIX) Довжина хвилі 1310nm Порти: под SFP модуль (IC+175) / RJ-45 Підтримка технології WDM Полу / Повнодуплексний режим для порту FX Повнодуплексний контроль потоку (IEEE 802.3x) Напівдуплексний контроль потоку (Backpressure) Збільшення протяжності оптоволоконного кабелю на 25 км Робоча температура 0 ~ 70 °C. Зовнішній адаптер живлення 5В 2А Тип матеріалу: метал Колір:чорний
Гарантия12 месяцев
Страна производительКитай
  • Доставка Укрпошти
  • Доставка Нової Пошти
  • Доставка з Justin
  • Доставка Meest Express
Оплата
Готівкова, Картою онлайн, Google Pay, Оплата через Masterpass, Безготівкою для юридичних осіб, Безготівкою для фізичних осіб, PrivatPay, Кредит, Оплата частинами
Гарантія
12 місяців офіційної гарантії від виробника Обмін/повернення товару протягом 14 днів Продавець гарантує упаковку замовленого товару, яка забезпечить цілісність та збереження його товарного вигляду
X
Итого:
18 499 грн
Кредитная организацияОграниченияКол-во месяцев
кредитная организация
Мгновенная рассрочка
ПАО КБ «ПриватБанк»
Условия кредитования
Ограничения
от 300 грн
до 50 000 грн
Кол-во месяцев
 по

9 838.87

 
circle-loader
X
Итого:
18 499 грн
Кредитная организацияОграниченияКол-во месяцев
кредитная организация
Кредитная программа от «Monobank»
Условия кредитования
Ограничения
от 1000 грн
до 50 000 грн
Кол-во месяцев
 по

9 838.87

 
circle-loader