Видеодомофон ABLE GLORY white

Производитель: Able technology Модель: Видеодомофон ABLE GLORY white Артикул: ID: 50323
0
0/5 - 0 отзывы
0
0
0
0
0
Видеодомофон ABLE GLORY white

2 147 Грн.

10 Товаров

Купить в 1 клик
texass.jpg
test2.jpg
foto1info.jpg
Оплатите товар частями.
Выгодные условия и только для ВАС!
 
Доставка
Бесплатная доставка товаров в отделения «Нова Пошта» при заказе от 1000 грн
X
Итого:
18 499 грн
Кредитная организацияОграниченияКол-во месяцев
кредитная организация
Мгновенная рассрочка
ПАО КБ «ПриватБанк»
Условия кредитования
Ограничения
от 300 грн
до 50 000 грн
Кол-во месяцев
 по

9 838.87

 
circle-loader
Акции и специальные предложения
100грн на первую покупку! Получите 100 бонусных грн. на первую покупку прямо сейчас! Получить
Нашли дешевле? Сделаем цену ниже! Торговаться
ЗАГАЛЬНИЙ ОПИС ТА ЗОВНІШНІЙ ВИГЛЯД

Відеодомофон ABLE Glory W це новинка із нашої нової серії аналогових відеодомофонів ABLE Technology. Збалансований дизайн та використання високоякісних матеріалів при виробництві пристрою, перетворюють його у красивий та якісний засіб ведення дуплексного аудіо зв’язку та одностороннього відео зв’язку із відвідувачем. Завдяки своїй функціональності, ABLE Glory W стане ля вас не тільки засобом зв’язку, але й невеликою системою сигналізації та відеонагляду.

Корпус відеодомофону виготовлений із пластику, стійкого до механічних та атмосферних навантажень. Виконаний у білому кольорі та із глянцевою поверхнею. Завдяки своєму збалансованому дизайну, ABLE Glory W завжди підійде до будь-якого інтер’єру.

Кольоровий LCD TFT дисплей, діагоналлю 4”, не втомлюватиме очі. Завдяки своїм компактним розмірам, віднодомофон ABLE Glory W завжди знайде місце у вашому домі чи квартирі. Оптимально використовувати, як додатковий відеодомофон у системі інтерком.

Також вам не потрібно додатково купляти блоки живлення, адже у даній моделі він вмонтований всередину. Для того, щоб користуватись відеодомофоном, вам достатньо увімкнути його у вашу розетку. Також для зручності, та для тих, хто не любить зайвих проводів, у пристрої є вхід на 12 VDC, для живлення від зовнішнього блоку живлення, який ви можете придбати у нас.

ЗАГАЛЬНИЙ ВИГЛЯД

Відеодомофон ABLE Glory W нумерація елементів

 1. Світлодіодний індикатор стану живлення (червоний);
 2. Світлодіодний індикатор активності Панелі виклику 1 (синій);
 3. Світлодіодний індикатор активності Панелі виклику 2 (синій);
 4. Кольоровий дисплей TFT LCD, діагоналлю 4”;
 5. Сенсорні клавіші управління роботою пристрою із підсвічуванням;
 6. Мікрофон для спілкування із відвідувачем чи по інтеркому;
 7. Динамік для спілкуванням із відвідувачем чи по інтеркому;
 8. Механічна кнопка, у вигляді коліщатка, для проведення налаштувань пристрою;
 9. Механічна кнопка для збільшення гучності;
 10. Механічна кнопка для зменшення гучності;
 11. Кнопка для знімку екрану;
 12. Кнопка для зйомки відео;
 13. Роз’єм для карти пам’яті.

Додаткові пристрої

ABLE Glory W можливі підключення

 • Панель виклику. У пристрої реалізована можливість підключення двох панелей виклику. Одна може бути змонтована біля дверей входу в приміщення, а інша – біля воріт чи хвіртки входу у двір будинку. Також, тепер у вас з’явилась можливість підключити відеодомофон ABLE Glory W безпосередньо до панелі виклику багатоквартирних домофонних систем (Vizit, Cyfral, Metakom, KC та ін.). Це можливо, за допомогою відеоадаптера, який ви можете купити у нас.
 • Аналогові камери. Для додаткового спостереження та моніторингу навколишньої ситуації, ви можете також підключити дві аналогові камери. Це стане корисним, коли якийсь зловмисник заслонить чи пошкодить камеру панелі виклику. Його в цей час зніматиме додатково підключена аналогова камера і ви зможете розгледіти особу вашого небажаного відвідувача.
 • Датчики тривоги. Разом з камерами, можна також підключити два датчики тривоги, відповідно кожній камері. Це можуть бути датчики руху, магнітно-контактні датчики чи інфрачервоні датчики. Це додатково забезпечить інформування про рух небажаних гостей чи несанкціоноване відкриття дверей чи вікна.
 • Додаткові відеодомофони. За допомогою чудової функції інтерком, ви додатково можете під’єднати в систему ще 3 відеодомофони та спілкуватися між пристроями, за допомогою дуплексного аудіо зв’язку.
ОСНОВНИЙ ФУНКЦІОНАЛ  ТА МОЖЛИВОСТІ
ВідеодомофонГрафічне меню. Зрозуміле, просте та виконане у приємних тонах графічне меню, стане чудовим містком між користувачем та пристроєм. За його допомогою, ви без зайвих зусиль налаштуєте пристрій під свої потреби та зможете із легкістю користуватись ABLE Glory W. Пункти меню виконані у вигляді кольорових ярличків. Також реалізована підтримка чотирьох мов: українська, російська, польська та англійська.
ВідеодомофонСенсорні кнопки. Легке управління роботою пристрою здійснюється за допомогою сенсорної клавіатури. Немає більше набридливих габаритних механічних кнопок. Завдяки чудовому інженерному рішенні, сенсорна клавіатура вбудована в панель корпусу, та естетично зливається з ним. Для зручного використання в темну пору доби або у приміщеннях з відсутнім освітленням, клавіатура оснащена світлодіодним підсвічуванням.
ВідеодомофонДвосторонній зв’язок. За допомогою вбудованого мікрофону у корпусі відеодомофону у вас є можливість вести двосторонній аудіо зв’язок із вашим гостем. Також, якщо підключити панель виклику ABLE або панель виклику багатоквартирних домофонних систем із вбудованою аналоговою камерою, то ви не тільки зможете спілкуватися з вашим відвідувачем, але й бачити його на екрані свого відеодомофону. Також завдяки функції інтерком, ви зможете вести дуплексний аудіо зв’язок через додаткові відеодомофони, підключені у систему (ще додатково можна підключити три відеодомофони).
ВідеодомофонДистанційне управління електричними замками. Якщо на ваших дверях встановлений електричний замок, то ви можете управляти ним дистанційно, не відриваючись від свої справ. На панелі відеодомофону, праворуч від екрану, розміщена сенсорна клавіша, для розблокування замка. Сам відеодомофон не обладнаний реле управлінням електрозамками, воно розміщене у наших панелях виклику ABLE. Відеодомофон тільки дає сигнал на панель, яка в свою чергу, і розблоковує електричний замок. При використанні панелі виклику ABLE, можна використовувати всі типи електричних замків: електромагнітні, електромеханічні, електроригельні замки, а також електромеханічні защіпки.
ВідеодомофонАвтовідповідач та голосові повідомлення. Ще однією чудовою функцією відеодомофону є автовідповідач. Якщо вас немає вдома або просто ви не змогли відповісти, то ваш гість після закінчення виклику, у випадку коли ви йому не відповіли, почує у відповідь текст авто повідомлення. Після прослуховування, автовідповідач запропонує залишити відвідувачу голосове повідомлення, яке згодом ви зможете прослухати на своєму відеодомофоні. В залежності від того, яку мову ви обрали для управління відеодомофону, такою ж мовою звучатиме повідомлення автовідповідача.
ВідеодомофонРобота із БДС. БДС – це багатоквартирні домофонні системи. Відеодомофон ABLE Glory W можна використовувати не тільки для приватних будинків чи офісних приміщень, але й якщо ви мешкаєте у квартирі, де встановлена БДС. Тепер, замість звичайної переговорної аудіотрубки, яку встановила вам обслуговуюча організація, ви можете встановити красивий переговорний пристрій. Але це все не ще. Якщо у панелі виклику БДС, яка встановлена біля дверей вашого під’їзду, встановлена ще й аналогова камера, то ви непросто зможете чути свого співрозмовника, але й бачити його на екрані свого відеодомофону. Це все можливо, підключивши ваш відеодомофон через спеціальний відеоадаптер, який ви можете придбати у нас. Працює із такими БДС, як Vizit, Cyfral, Metakom, KC та ін. Також додатково ви можете встановити панель виклику ABLE, безпосередньо біля входу в квартиру, замість стандартного дверного дзвоника.
ВідеодомофонМоніторинг. Функціонал відеодомофону ABLE Glory W дозволяє не тільки спілкуватися з відвідувачем, але й вести відеонагляд за тієї зоною, де встановлена відповідна камера або панель виклику із вбудованою камерою. У пристрої реалізоване підключення до двох панелей виклику та до двох аналогових відеокамер. Ви можете здійснити перехід між відеопотоками, натиснувши відповідну клавішу на панелі відеодомофону. Отже, завдяки цьому чудовому функціоналу, ви зможете створити для себе, невеличку систему відеонагляду.
ВідеодомофонВиявлення руху. У даному відеодомофоні є функція виявлення руху. У налаштуваннях пристрою, ви можете включити її для додатково під’єднаних камер чи панелей виклику (тільки для одного, із перелічених пристроїв). Також вам треба вказати, що відбуватиметься, при виявлені руху: запис відео чи знімок. Отже при виявлені руху одним із зовнішніх пристроїв (камерою чи панеллю виклику), відбудеться відеозапис чи фото запис, який збережеться на карту пам’яті, якщо вона встановлена. У відеодомофоні є  своя внутрішня пам’ять, яка дозволяє зберігати до 80 фото. Отже, якщо ви включили виявлення руху, для основної панелі виклику, в подальшому ви зможете побачити свої гостей, поки вас не було вдома.
ВідеодомофонРежим тривоги. Ми піклуємось про наших клієнтів, тому подбали і про вашу безпеку. Завдяки режиму тривоги, ви будете проінформовані про несанкціоноване вторгнення до вашої оселі. Для цього в відеодомофоні реалізоване підключення двох датчиків тривоги. Це можуть бути датчики руху, магнітно-контактні датчики стану дверей чи вікна або інфрачервоні датчики. При виявлені руху або несанкціонованому відкритті дверей чи вікна, у зоні, де встановлений датчик, на вашому відеодомофоні лунатиме сигнал тривоги, та відбудеться запис відео чи фото з відповідної камери (якщо вона встановлена) у ці й ж зоні. Згодом ви зможете надати збережені записи поліції чи до інших органів, як доказові матеріали.
ВідеодомофонФото та відео запис. Ще одна чудова функція, представлена у Glory W, що дозволяє робити знімок екрану або запис відео із відеопотоку, при його перегляді (див. функцію Моніторинг). Також ви можете робити фото та записувати відео, при розмові з вашим відвідувачем. Ці всі матеріали зберігатимуться на карті пам’яті. Ви можете переглядати, переміщати або видаляти збережені записи.
ВідеодомофонПідтримка карт пам’яті. Для збереження фото та відеозаписів, а також для збереження голосових повідомлень ваших відвідувачів, у пристрої вбудований роз’єм для карт пам’яті. Пристрій підтримує карти пам’яті формату Micro SD, розміром до 32 GB та класом не нижче 10. Перед використанням обов’язково форматуйте карту пам’яті.
ВідеодомофонІнтерком. У відеодомофоні ABLE Glory W реалізована ще одна чудова додаткова функція, яка має назву Інтерком. Говорити про її переваги та можливості використання можна безкінечно. Суть цієї функції полягає в наступному: у вас, для прикладу, є відеодомофон ABLE Glory W (в налаштуваннях пристрою обираєте режим, як «основний», детальніше це описано в інструкції),  до вашого відеодомофону в одну систему можна підключити ще три такі пристрої, які виконуватимуть таки й ж функціонал, після підключення ви зможете вести дуплексний аудіо зв’язок між усіма відеодомофонами в системі, приймати та переадресовувати виклики, а також розблоковувати електричні замки, на кожному із пристроїв. Отже ви зможете налагодити спілкуваннями між кімнатами свого будинку чи квартири, приміщеннями в офісах, медичних закладах, комерційних закладах, тощо.

 

МОНТАЖ ВІДЕОДОМОФОНУ

Відеодомофон ABLE Millenium S схема монтажу

Змонтувати відеодомофон ABLE Glory W зможе навіть недосвідчений майстер. Обираєте, те місце, де б ви хотіли бачити ваш відеодомофон, прокладаєте туди необхідні проводи, розмічаєте на стіні місця для свердління, робите отвори, та закріплюєте монтажну пластину, за допомогою дюбелів (пластина та дюбелі ідуть в комплекті). Під’єднайте штекери до відеодомофону та зафіксуйте його на монтажній пластині. Все монтаж закінчено, приємного користування!

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
 • Тип пристрою: відеодомофон:
 • Унікальні функції: графічне меню, сенсорні кнопки, дуплексний зв’язок, дистанційне розблокування, автовідповідач та голосові повідомлення, робота із БДС, моніторинг, запис фото та відео, інтерком, виявлення руху, режим тривоги, підтримка карт пам’яті.
 • Дисплей: TFT LCD, діагоналлю 4”;
 • Матеріал корпусу: пластик;
 • Колір корпусу: білий;
 • Тип монтажу: накладний;
 • Тип зв’язку: двосторонній аудіо зв’язок, односторонній відео зв’язок;
 • Керування пристроєм: роботою – сенсорними кнопками, налаштуваннями – механічними кнопками;
 • Час розмови: до 120 секунд;
 • Пам’ять: вбудована – 80 фото, додаткова – карта пам’яті Micro SD до 32 GB;
 • Робоча напруга: 12 VDC;
 • Джерело живлення: вбудований блок живлення (живлення від мережі 220 V) або зовнішнє джерело 12 VDC;
 • Споживання в режимі очікування: до 300 mA;
 • Температура експлуатації: -10°С – 60°С;
 • Розміри: 120 x 170 x 24 мм;
 • Вага: 480 г;
 • Гарантія: 12 місяців.
Рабочая температура-10°C+60°C
Разрешение480x272
СенсорныйНет
Встроенная памятьЕсть
Поддержка внешней памятиmicroSD
Максимальный объем карты памяти32 ГБ
Громкая связьЕсть
ИнтеркомЕсть
ТипПроводные
Диагональ экрана4"
Тип устройстваАналоговые
Размер120 x 170 x 24
Напряжение сети220V AC, 12V DC
ЦветБелый
Гарантия12 месяцев
Страна-производитель товараКитай
РегулировкиКонтрастность, Цветность, Яркость, Уровень громкости
Стандарты кодированияPAL, NTSC
PiP (картинка в картинке)Нет
КвадраторНет